Günaydın Mesajı Sevgiliye

Günaydın Mesajını Çelenkyolla'da Keşfedin! Her sabah sevdiklerinize göndereceğiniz bir günaydın mesajı onların güne başlarken yüzlerinde bir gülümseme yaratmanın en güzel yollarından biridir. Çelenkyolla olarak sunulan çeşitli temalardaki mesajlar, sevgilinize, eşinize ya da arkadaşınıza ..

Devamını Oku

Sevgiliye Sorulacak Sorular

Sevgiliye Sorulacak Sorular Nelerdir? Sevgiliye Sorulacak Sorular başlığı altında, ilişkilerde samimiyeti artıran, birbirinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olabilecek seçkin sorulara yer vereceğiz. İster yeni başlamış olun, ister uzun süredir devam eden bir ilişkiniz olsun, doğru sorularla se..

Devamını Oku

Burçlara Göre Çiçekler

KOÇ 21 MART - 20 NİSAN LALE - PAPATYA BOĞA 21 NİSAN - 20 MAYIS KIRMIZI GÜL, PEMBE KARANFİL İKİZLER 21 MAYIS - 21 HAZİRAN GARDENYA, YASEMİN VE SÜM..

Devamını Oku

Çiçek Anlamları

ÇİÇEKLERİN SUNUMA GÖRE ANLAMLARI Beyaz Gül Mahsumiyet Kırmızı Gül Aşk Pembe Gül Gönlüm Senindir Sarı Gül Sıcak Sevgi Beyaz Karanfil Temizlik, Saflık Kırmızı Karanfil Sevgi Pembe Karanfil İçtenlik Sarı Karanfil Hüzün Anemon Gençlik Beya..

Devamını Oku

Çiçek Bakımı

Orkide Bakımı: Orkidenizi direkt olarak güneş ışığı almayacağı ancak aydınlık bir yerde tutun. Işık ihtiyacı yalnızca gövdesi ve yaprakları için geçerli değildir. Orkide kökleri için de ışığa ihtiyaç duyar bu sebeple şeffaf saksı kullanılmalıdır ve çok gerekmedikçe saksısı değiştiri..

Devamını Oku

Çelenk Yolla
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Sude Çiçekçilik İnş. Otom. Ve İnt. Hizm.
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:55
×
Whatsapp   Ara